مجله آنلاین بستی

آشنایی با عوامل سازنده و بازیگران سریال عشق اجاره ای

آشنایی با عوامل سازنده و بازیگران سریال عشق اجاره ای

عشق اجاره‌ای سریالی است که در دو فصل ارائه شد. این سریال هم‌اکنون در جم سریز در حال پخش است که در دوبله این شبکه نام عُمَر از شخصیت های اصلی سریال به اُمید تغییر یافته است . فصل نخست آن ۵۲ قسمت بود که بازیگران آن عبارت بود از:الچین سانگو، باریش آردوچ، صالیح بادمجی، سنم اوزتورک، اونور بویوک توپچو، نرگیس کومباسار و… در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چون مژده اوزمان به سریال پیوستند.

فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت و از محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دوم آن گرفت. اما متأسفانه فصل دوم این سریال با استقبال فراوانی مواجه نشد و به همین دلیل این فصل بسیار کوتاه بود و بسیاری از شبهه‌ها در سریال ناتمام ماند.

سریال عشق اجاره ای داستان پیشخدمتی را روایت می‌کند که از همه چیز ناامید است و با بی‌پولی و بدهی دست و پنجه نرم می‌کند ناگهان او با یک پیشنهاد جالب وارد یک بازی می‌شود که در ۶ ماه عُمر را عاشق خود کند عُمر یکی از تاجرهای بزرگ و موفق کشور می‌باشد کسی که در این راه به دفنه کمک می‌کند همان کسی است که واقعاً عاشق دفنه شده‌است آنها در یک مثلث مرگبار و عاشقانه قرار می‌گیرند در طول بازی دافنه از خودش می‌پرسد: آیا ما عشق را پیدا می‌کنیم یا عشق ما را؟

این سریال در کشورهای مختلفی مانند آلبانی ، یونان ، کشورهای اتحادیه عرب ، مقدونیه ، لبنان ، رومانی ، صربستان ، مونته نگرو ، ایران و بلغارستان پخش شده یا در حال پخش است

بازیگران سریال عشق اجاره ای

الچین سانگو – دفنه توپال
باریش اردوچ – عُمَر ایپلکچی
صالح بادمجی – سینان
سینم اوزتورک – یاسمین
نرگس کومباسار – نریمان ایپلکچی
لونت اولگن – نجمی ایپلکچی
فردی مرتر – هولوسی ایپلکچی
آیبرک آتیلا – صدری اوستا
ملیسا شنولسون – سوده ایپلکچی
اسماعیل کاراگوز – شوکرو
هانده آغااوغلو – مینه
اونور بویوک توپچو – کورای سارگین
عثمان آکچا – سردار توپال
سانم یلس – نیهان توپال

در قسمت آخر سریال عشق اجاره ای دافنه و امید ازدواج میکنند و صاحب فرزند میشن

برچسب ها :

ارسال نظرات