مجله آنلاین بستی

فال هفتگی pmc شنبه ۹بهمن تا جمعه ۱۵بهمن۹۵

فال هفتگی pmc شنبه ۹بهمن تا جمعه ۱۵بهمن۹۵

فال و طالع پی ام سی هفتگی شنبه ۹بهمن تا جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

فال پی ام سی ,هفتگی,متن فال پی ام سی

فال این هفته پی ام سی pmc از روزهای ۹ بهمن ۹۵ تا روز جمعه ۱۵ بهمن سال ۹۵ به صورت متنی برای شما عزیزان آماده شده است.

فال پی ام سی متولدین فروردین :

طی روزهای آتی یک فرصت طلایی برایتان ایجاد می شود. از سفری بر میگردیدکه بسیار در بهبود روحیه تان موثر بوده است. حالا زمان مناسب برای ساماندهی امور زندگی تان فرا رسیده.شما توانایی بالا در شاد کردن و روحیه دادن به افراد دارید اما این روزها خودتان به شدت به حضور شخصی برای کمک نیاز دارید. ارزش دوستان نزدیک خود را بشناسید و از محبت کردن نسبت به خانواده نیز غافل نشوید.
 
فال پی ام سی متولدین اردیبهشت:
به اطلاعات نو و جديدى دست پيدا مى كنيد كه چشم انداز تازه اى را در برابرتان خواهد گشود. خودتان را براى تغييرات مثبت آماده كنيد.
هرگاه گره گشاى مشكلى باشيد كارهايتان روبراه خواهد شد.
خبرى ناگهانى پريشانتان مى كند. در مقابله با اين مسأله خودتان را نبازيد.
وقت كُشى را كنار بگذاريد و با جديت بيشترى مسائل را پيگيرى كنيد. يادتان باشد روزگار مثل درياست . دريا گاه طوفانى و گاه آرام است.
 
فال پی ام سی متولدین خرداد:
پروژه ی مهمی را در ذهن مرور میکنید که هنوز بستر لازم برای اجرای آن فراهم نشده است اما دور از عملی شدن هم نیست ، عجول نباشید . دوست جدیدی به جمع دوستانتان افزوده می شود که به لحاظ کاری بسیار برایتان مفید است، پس از مدتها اعضای خانواده دور هم جمع خواهید شد. همراه خوبی که بتواند نقش یک همدم را هم برایتان ایفا کند به این سادگی ها و بدون تلاش پیدا نمیشود
 
فال پی ام سی متولدین تیر:
نگرانیی شما در مورد مسایل مالی به زودی برطرف میششود. خبری به شما میرسد که خیالتان را اسوده میکند.اینک زمان ان رسیده که فعالیتی را که از قبل در ذهن داشته اید انجام بدهید. به زودی تحولی در زندگیتان پیش می اید که خود به خود به سمت رویدادهای خوش میروید.یک ملاقات غیر منتظره شما را به فکر فرو خواهد برد.یک تماس تلفنی شما را شاد میکند. این روز ها درگیری احساسی زیادی دارید.
 
فال پی ام سی متولدین مرداد:
فعالیت جدید را تجربه و امتحان می کنید به موجب آن ایده های جدید به ذهنتان می رسد. بسیار پر تلاش و مصمم هستید و همین عظم راسخ پیشرفت های کاری برای شما رقم میزند.
شخصی در اطراف تان روی شما خیلی حساب میکند، سعی کنید این احترام و عزت را همیشه برایتان حفظ کنید.
برای تجدید روحیه به دامان طبیعت بروید. بزودی به یک میهمانی و محفل دوستانه دعوت میشوید
 
فال پی ام سی متولدین شهریور:
برای کسب موفقیت در رقابت های جدیدی که پبش رو دارید باید بیشتر انعطاف پذیر باشید.این روزها موضوعی حس کنجکاوی شما را تحریک میکند،سعی کنید زیاد در موضوعی که به شما ربطی ندارد کنکاش نکنید، سرانجام خوشی ندارد و فقط برایتان موجب دردسر میشود . در حال حاضر موفقیت شما در گرو یک نکته مهم است ، آنچه را شروع کرده اید به پایان برسانید.

 
فال پی ام سی متولدین مهر:
در روزهای آینده اتفاقات شگفت انگیز زیادی براتان رخ میدهد و خبرهای مسرت بخشی دریافت خواهید کرد.مسافرانی میهمان شما میشوند که با خود صفا و صمیمیت به همراه می آورند.روزهای خوشی را با آنها سپری میکنید.بهتر است هر چه زودتر به دنبال راه حلی برای مشکل کاری پیش آمده خود باشید.مشکل به سرعت حل نخواهد شد اما پیدا کردن راه حل برای شما غیر ممکن نیست.
 
فال پی ام سی متولدین آبان:
قصد انجام یک کار پر مخاطره را داریدکه شک و دو دلی مانع انجام آن شده است شانس این روز ها باشماست دل به دریا بزنید و با امید به جلو بروید با اخبار جالبی روبرو میشوید که موجب شادیتان می شود.نیازمند یاری شخصی هستید رودربایستی را کنار بگذارید وکمک بخواهید شما سرشار از زندگی هستید شخصی را که نگران احساسش هستید در مقابل محبتتان خلع سلاح میکنید.
 
فال پی ام سی متولدین آذر:

به شما پیشنهادهایی میشود که میتواند منشا تغییراتی در زندگیتان باشد در این مورد بی گدار به آب نزنید و همه احتمالات موجود را بررسی کنید.پولی بدستتان میرسد که بهتر است در خرج کردن آن عجول نباشید بخشی از آن را برای روز مبادا پس انداز کنید.
بعد از مدتهای مدید بلاخره خبری از آشنای دور افتاده به گوشتان میرسد که موجب خوشحالیتان میشود
 
فال پی ام سی متولدین دی:

اخیرا روزهای سخت و پر تلاشی را سپری کرده اید و کمی خسته به نظر میرسید. تفریح یا مسافرت میتواند روحیه تان را شاداب کند. در چند روز آینده ذهنتان از افکار شلوغ خالی میشود و احساس سبکی به سراغتان می آید. حالا زمان خوبیست برای اینکه از پیشنهاد مثبت دوستی استقبال کنید و کار نیمه تمامی را به پایان برسانید. هدیه ای از سوی یکی از دوستان و یا همکارانتان دریافت خواهید کرد .
 
فال پی ام سی متولدین بهمن:
یک کار سخت و طاقت فرسا را به سرانجام رسانده اید،از همایت شخصی با نفوذ برخوردار میشوید که البته باید قدردان باشید، تمام شرایط برای رسیدن به هدفی که بارها انرا در ذهن خود مرور کرده اید اماده است سعی کنید فرصت را ازدست ندهید،در روابط خود با غریبها کمی محتاطتر عمل کنید،کسالت روحیتان بزودی برطرف خواهد شد،یکی از عزیزانتان را که مدتهاست ندیده اید ملاقات خواهید کرد
 
فال پی ام سی متولدین اسفند:

 
ریشه ی حسادت را در خودتان بخشکانید تا طعم شیرین زندگی را بچشید.سعی کنید اوقات فراغت خود را با سرگرمی مورد علاقه و تازه ای پر کنید تا کمتر احساس یکنواختی کنید.از کسی که نام دوست روی خود گذاشته ولی در حقیقت دشمن است دوری کنید.از یکی از نزدیکان خود کمی دلخور هستید.برای رفع این تکدر شما قدم پیش بگذارید.این کار از بزرگی شما کم نمیکند
 

برای دسترسی به صفحه اصلی فال پی ام سی به صورت هفتگی می توانید به صفحه زیر بروید:

فال هفتگی پی ام سی

 

تهیه: سایت فال و سرگرمی بِستی

برچسب ها :

ارسال نظرات