مجله آنلاین بستی

فال پی ام سی هفتگی ۲بهمن تا ۸بهمن۹۵

فال پی ام سی هفتگی شنبه ۲بهمن تا جمعه ۸بهمن۹۵

فال پی ام سی ,هفتگی,متن فال پی ام سی

فال این هفته پی ام سی pmc از روزهای ۲ بهمن ۹۵ تا روز جمعه ۸ بهمن سال ۹۵ به صورت متنی برای شما عزیزان آماده شده است.

فال پی ام سی متولدین فروردین :
دوستی نیاز به کمک فکری دارد اما غرورزیاد اجازه نمی دهد آنرا مطرح کند شرایطش را درک کنید و او را از این وضعیت نا بسامان برهانید ، این روزها رفتارتان طوریست که از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه ، شما حالا خواهان چیزهای بیشتری هستید بهتر است بطور جدی در مورد کاری که مایل به انجامش بودیده اید فکر کنید تا جای ممکن از جمعها دوری نکنید تا منزوی نشوید
فال پی ام سی متولدین اردیبهشت:
مايليد شخصى را براى كارى كه به نظرتان درست است متقاعد كنيد؛ بهتر است زمان را به اين شكل هدر ندهيد. احساسات خود را كنترل كنيد. انديشيدن به روش هاى جديد براى بهبود روابط عاطفى تان ايده اى منطقى است. متاسفانه در تجزيه و تحليل مراحلى كه براى رسيدن به مقصودتان بايد از آنها عبور كنيد، تا حدى دچار نااميدى و يأس خواهيد شد. بجاى آنكه به ديگران سخت بگيريد، در توقع هاى خودتان تجديد نظر كنيد.
فال پی ام سی متولدین خرداد:
برای رفع مشکلات دیگران بسیار تلاش میکنید اما متاسفانه خودتان هم به نوعی درگیر میشوید. سعی نکنید که به تنهایی از پس همه کارها بربیاید تکیه کردن به دوست صمیمی و قابل اعتماد دقیقا همان چیزیست که نیازمندش هستید. پا پیش بگذارید اعصاب خسته تان به استراحت نیاز دارد درصورت بروز اختلاف نظرها در محل کار یا تحصیل تان با حوصله و تدبیر عمل کنید.
فال پی ام سی متولدین تیر:
بازگشت به اصول اساسی می تواند راهکاری حساس و سخت باشد. هرچه زندگی را راحت تر بگیرید فردا برایتان راحت تر میشود . به دوستانتان نشان دهید که قدردان و حامیشان هستید. اگر رازی در دل دارید از افشای آن خودداری کنید. روی کاری که می دانید درست است تمرکز داشته باشید تا دیگران نیز همراهتان شوند. رفتار سرد و بی تفاوت شخصی به دلسردیتان منجر میگردد.
فال پی ام سی متولدین مرداد:
در جهت مخالف بودن با اطرافیانتان میتواند به بحثی شدید و تلخ منجر شود و در صورت ادامه این سرسختی نتایج ناگواری به بار خواهد آمد شما با این ترتیب بیشتر با خودتا لجبازی میکنید به جای اینکه مسائل به ظاهر غیر قابل حل را به حال خود رها کنید تا جای ممکن آنها را تجزیه و تحلیل کنید موانعی که حالا با آنها مواجه میشوید به هیچ وجه تصادفی یا اتفاقی نیستند .
فال پی ام سی متولدین شهریور:
بهترین کاری را انجام دهید که در توان دارید و به سخنان دیگران توجهی نکنید.به زور چیزی را به جلو نبرید.مطمئن باشید که برای موفقیت باید صبور و شکیبا باشید.اکنون بهترین زمان است تا از اهدافتان فهرستی تهیه کنید.با افرادی ارتباط برقرار کنید که شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدمتر میکنند.از لحاظ عاطفی اکنون به شدت نیازمند راهی هستید تا از این مرحله ی زندگیتان عبور کنید.
فال پی ام سی متولدین مهر:
قبل از اینکه کاری را به اتمام برسانید همه جوانب را در نظر بگیری تا از درست بودن تصمیمتان اظمینان حاصل کنید. اوضاع همیشه یکجور باقی نمی ماند،حتی اگر حالا نتوانید مسیر واضحی برای رسیدن به موقعیت ایده آلتان ببینید. بهتر است فعلا کمتر به آینده بیندیشید و حالتان را سر و سامانی بدهید. هدفی دارید که باید همین حالا دنبال کنید. در امر کسب و کار با شانس خوبی مواجه خواهید شد.
فال پی ام سی متولدین آبان:
در رفتارتان با دیگران تا حدی تصنعی عمل میکنید، بصلاح شما نیست دیگران را به زور مجبور به توجه نکنید به دلیل اتفاقات این اواخر این روز ها احساس میکنید به بن بست رسیده اید و نمی توانید روی هیچ کس حساب کنید بهترین زمان است تا تمام قید و بند های بیهوده و دست و پا گیر را از خود جدا کرده و با تمرکز بر روی آنچه واقعا خوشحاتون میکند هدف و روش جدیدی در زندگیتان پیش بگیرید
فال پی ام سی متولدین آذر:
مجبوريد مدتى را صرف كنار آمدن با شرايط اخير كنيد حالا كه احساس ميكنيد از آرامش بيشترى در زندگى بر خورداريد بهتر است تا ميتوانيد سنگ صبور شخصى در اطرافتان باشيد و از زخم زبان بپرهيزيد انرژيتان راروى بهبود موقعيت اجتماعي تان متمركز كنيد به زودى لازم است نسبت به آينده به نحوه جدى ترى فكر كنيد به درك و بينش خود اعتماد كامل داشته باشيد
فال پی ام سی متولدین دی:
عشق به شکلی ساده وارد زندگیتان میشود و شما را به تفکر و تصمیم گیری وا میدارد. ممکن ا ست اطرافیان و دوستانتان از تصمیم های شما گیج و متعجب شوند. در زندگی مشترک و عاطفی تان اگر منطقی تصمیم گیری کنید بیشتر احساس خوشبختی خواهید کرد. ممکن است از نظر مالی تا حدی در تنگنا قرار بگیرید. با وجود آنکه اطرافیان توجه لازم را ندارند اما میتوانید با پشتکار و ایستادگی راه خود را به جلو باز کنید.
فال پی ام سی متولدین بهمن:
نصبت به درست بودن تصمیمتان خیلی ازخودمطمین هستیدواین اعتمادبنفس کاذب میتوانددردسرهایی برایتان ایجادکنداطلاعات نادرست میتواندبه دوستیتان صدمه بزند.لازم است برخلاف میلتان درجلسه کاری شرکت کنیدعدم حضورشمادرآن جلسه میتواندپیامدهای ناگواری دربرداشته باشد.آرامش واقعی ازدنیای بیرون حاصل نمیشودآنرا در درونتان بیابید.
فال پی ام سی متولدین اسفند:

ضعفهايتان در طى انجام كارى جلوه گر ميشوند،براى پوشاندن اين ضعف ها بايد بيشتر تلاش كنيد،،اگه بتوانيد به موقع بر احساسات و عواطفتان غلبه كنيد فرصت عالى در اختيارتان قرار ميگيرد كه ميتوانيد با بهره گيرى از آن بيشترين تغيير را در زندگيتان رقم بزنيد..به جاى اينكه بين ايده هاى جديد و مختلف در ذهنتان گردش كنيد روى طرحى كار كنيد كه در گذشته آغاز كرده بوديد..

 

برای دسترسی به صفحه اصلی فال پی ام سی به صورت هفتگی می توانید به صفحه زیر بروید:

فال هفتگی پی ام سی

 

تهیه: سایت فال و سرگرمی بِستی

برچسب ها :

ارسال نظرات